Zachęcamy Państwa do wyboru produktów z kategorii markizy

  • w dużej gamie kolorów, systemów i kształtów

Polecamy szeroką ofertę markiz, które chronią skutecznie przed nadmiernym słońcem.
Markizy montuje się na zewnętrznej ścianie domu lub mieszkania. Oprócz funkcji ochronnej pełnią rolę ozdoby. Dla celów marketingowych są wykorzystywane jako miejsce na reklamę.

Markizy w reklamie

Znamy je wszyscy dobrze. Wystarczy przejść się po mieście, gdzie są nieodłącznym elementem wystroju zewnętrznego kawiarni, restauracji czy lokali użytkowych. Markizy oprócz funkcji ochronnych przed warunkami atmosferycznymi, pełnią oczywiście funkcje marketingowe. Sprawdźmy zatem jak dają sobie radę markizy w reklamie, jaka jest ich przyszłość i czy warto pomyśleć o nich w swoim biznesie.
Wszyscy wiemy, że reklama ma przyciągnąć do nas jak największą liczbę klientów. Jednak nie bez znaczenia jest jej estetyka. W przypadku markiz rzeczywiście dosłownie realizuje się idea reklamy jako wizytówki. Nazwa firmy, jej logo czy hasło reklamowe to przecież podstawowe informacje jakie mają trafić do naszych klientów. W przypadku reklam lokali świetnie sprawdza się markiza koszowa. Znamy ją z frontów sklepów, cukierni czy restauracji.

Polecamy markizy Olsztyn i okolize to obszar naszego działania

Producenci oferują szeroki wybór rodzajów markiz w tym bezkasetowe lub w kasecie. Dzięki temu mamy możliwość ich montażu do każdego rodzaju ściany.

Materiały na markizy

Jeśli chodzi o materiały, z których produkowane są markizy to jakość i standardy wykonania również są na coraz wyższym poziomie. Mamy do dyspozycji materiały odporne na promieniowanie ultrafioletowe i zabrudzenia. Doskonale chroniące przed słońcem i opadami. Wysokiej jakości materiał chroni także przed wiatrem a latem obniża temperaturę wnętrza. Do dyspozycji mamy oczywiście różne kształty markiz, dzięki odpowiedniemu wykonaniu profili ich ram. Naturalnie reklama zawierająca nazwę firmy, jej logo lub inne elementy może stanowić dowolną część powierzchni markizy. Projekt jest realizowany we współpracy z klientem.

Możliwe są różne formy obsługi konstrukcji markizy od ręcznej poprzez automatyczne, sterowane radiowo czy np. za pomocą tabletu lub smartfonu. Przyszłość należy zapewne do zautomatyzowanych instalacji tego typu, z czujnikami pogodowymi a także z udziałem paneli fotowoltaicznych aż do konstrukcji zupełnie autonomicznych opartych właśnie na panelach słonecznych z wbudowanymi czujnikami reagującymi na nasłonecznienie.
Producenci markiz coraz bardziej ulepszają swoją ofertę, a przyszłością branży jest z pewnością współpraca z klientem w dziedzinie wzornictwa. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia materiałów i rozwiązań technicznych. Markizy w prostocie swojego pomysłu i użyciu zaawansowanych technologii sprawdziły i sprawdzą się w wielu biznesach począwszy od turystyki i hotelarstwa a skończywszy na różnego rodzaju usługach i wszelkich nowych zastosowaniach, w których marketing wizualny łączy się ze sprawdzoną funkcjonalnością użytkową.

Sprawdź światowe trendy i poszukaj inspiracji

Zapewniamy duży wybór kolorów, kształtów i wzorów
Zapraszamy do kontaktu