Żaluzje Olsztyn

Polecamy Państwu żaluzje Olsztyn miasto i okolice

Żaluzje na wymiar

  • żaluzje poziome (duża gama kolorów)
    – drewniane
    – bambusowe
    – aluminiowe
  • żaluzje pionowe (verticale)

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dlatego po przyjęciu zlecenia osobiście dokonuję dokładnego pomiaru okna. Posiadam szeroką paletę barw żaluzji drewnianych oraz plastikowych i rolet tekstylnych. Dzięki temu pasują one do każdego wnętrza, niezależnie od jego stylu – od kolonialnego po nowoczesny.

Służę pomocą przy wyborze najlepszej opcji i dostosowuję rozwiązanie do potrzeb oraz możliwości klienta.

Poza tradycyjnymi żaluzjami i roletami proponuję swoim klientom również żaluzje plisowane, verticale i rolety rzymskie. Oferuję rolety i żaluzje w każdym wymiarze.

Do zaoferowania mam także chroniące przed owadami moskitiery dopasowane do okna każdej wielkości oraz trwałe i estetyczne markizy.
Wizualizacja dotycząca produktu żaluzje Olsztyn

Dlaczego warto zamontować żaluzje

Nadmierne nasłonecznienie w pomieszczeniu albo chęć odcięcia się od ruchu ulicznego może być prostsza, niż na pierwszy rzut oka się wydaje. Wystarczy zastosować przesłonę w oknach.

Dostępnych na rynku rozwiązań jest bardzo dużo, można wybierać pomiędzy: roletami, plisami, czy żaluzjami. Asortyment jest niezwykle szeroki, zatem warto wybrać taki produkt, który spełni wszystkie oczekiwania.

Żaluzje okienne szczególnie poleca się do stosowania w mieszkaniach. Skutecznie niwelują nadmiar docieranych promieni słonecznych do pokoju w upalny dzień. Wieczorami pozwalają na większą intymność w sypialni. Ograniczają także nocą docieranie świetlistych neonów oraz blasku ulicznych lamp. W firmie, czy gabinecie natomiast pozwalają na zwiększenie komfortu i unikanie ciekawskich spojrzeć przechodniów.

Producenci co roku proponują coraz nowocześniejsze rozwiązania dla okien. Dużą wagę przykłada się także do ich wyglądu, który doskonale koresponduje ze stylem danego wnętrza. Wśród dostępnych na rynku żaluzji okiennych nawet najbardziej wymagający klient, znajdzie najlepszy produkt.
Inspiracje w zakresie aktualnych trendów znajdziesz TU

Przesłony okienne wykonane są nie tylko z materiału, czy aluminium. Coraz częściej montuje się także drewniane, drewnopodobne, laminowane, czy bambusowe. Odpowiednio wykwalifikowana firma nie tylko dokładnie wymierzy dany otwór okienny, zamontuje, ale i doradzi najlepsze rozwiązanie.

Klient może liczyć na szczegółowe zapoznanie z najnowszą ofertą. Jak to w modzie bywa, również i w branży wyposażenia wnętrz, trendy się zmieniają. Przed podjęciem decyzji, warto dokładnie przemyśleć, czy dany model i konstrukcja będzie odpowiednia. Wśród produktów znajdują się bowiem najmodniejsze wzory, kolory, a nawet rozwiązania systemu podnoszenia żaluzji.

Nowoczesne przesłony okienne to nie tylko niezwykle praktyczne rozwiązanie, ale i modne. Wprowadzają pewne ożywienie na ścianie, nadają wnętrzu przytulności, ale i efektywności.

Przykład żaluzji poziomych

Strona Żaluzje Olsztyn zaprasza do kontaktu i zapoznania się z naszą szeroka ofertą